Bhútán

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Bhútán

Nemovitost na prodej v Bhútánu

Bhútán je buddhistické království ve východních Himalájích a je známé svými kláštery, pevnostmi (nebo dzongy) a velkolepými výhledy od subtropických plání po strmé hory a jejich údolí. Himálajské vrcholy jako Jomolhari, vysoká 7326 m, jsou oblíbeným cílem milovníků turistiky. Klášter Paro Taktsang, známý také jako tygří Tana, je postaven přesahující stranu hory v lese v údolí Paros.

Bhútán hraničí na sever s Tibetem (Čína) a na jih s Indií.

Thimphu je hlavní a nejlidnatější město Bhútánu, hlavní město okresu, kterému dává své jméno. Nachází se ve středozápadní části země. Město je postaveno severozápadním směrem v západní části údolí tvořeného Raidākem a je výškou třetím hlavním městem na světě.

Thimphu a několik dalších velkých měst v Bhútánu zažívají nedostatek domů k pronájmu, ale také nedostatek nemovitostí na prodej v Bhútánu. Důvodem je zvyšující se dostupnost zaměstnání a lidé z 20 dzongkhaků se stěhovali na místa jako Thimphu, Pheuntsholing, Gelephu atd.

Za prvé, není snadné najít pronájem ubytování ve městě Thimphu. Šance jsou lepší v oblastech, jako je Babesa (jih), Taba (sever) a další příhraniční oblasti.

Pokud máte zájem o nemovitost na prodej v Bhútánu, může to být dobrý okamžik na koupi, protože odvětví pohostinství v Bhútánu se rozvíjí, zejména v hlavních turistických atrakcích, jako je Tygří hnízdo, krásný Dzong, nádherné výhledy na nádherná údolí a samozřejmě kvůli snadné dostupnosti.

 

Pokud si chcete koupit nemovitost na prodej v Bhútánu, Paro je nejlepším městem, ve kterém žijete, a to z mnoha důvodů: přístup na mezinárodní letiště, mnoho kvalitních hotelů a restaurací v okolí města, v těsné blízkosti Thimphu, masivní rozvoj pro cestovní ruch a související průmyslová odvětví a rozmach podnikání pro malé podniky / domácnosti a samostatné podniky.

Pokud tedy chcete přesunout a koupit nemovitost k prodeji v Bhútánu, je to ta správná doba.

  •  
    Stěhování do Bhútánu. Vysílejte a žijte v Bhútánu.

      Pokračovali jsme v analýze nejodpornějších zemí na světě, kde je možné přerozdělit v naprosté klidu a lehkosti, a doslova jsme byli okouzleni jedinečnou realitou svého druhu. Buddhistické království na východním Himalájích, které je známé po celém světě tím, že hostuje velkolepé znamení minu ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 4913

Prodat Třípokojový, Bhútán, Thimphu, Thimphu, center

2,245,672.00CZK
Prodat
Třípokojový

166 m²
Dům se prodává plně zařízený, včetně bílé barvy, záclon, obývacího pokoje a ložního nábytku. Objekt má malovanou povrchovou úpravu a stavba byla dokon...
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB